Курченко призначив Чечетова спортивним директором ФК “Металіст”

Михайло Чечетов

Український бізнесмен Сергій Курченко, що перебуває у розшуку ГПУ, провів кадрові зміни в футбольному клубі “Металіст”. Згідно з його рішенням, з 1 жовтня 2014 року пост спортивного директора “Металіста” обійматиме скандальний регіонал Михайло Чечетов. Про це інформує прес-служба “Металіста”.

Зазначимо, у зв’язку з цим Чечетов має скласти свої депутатські повноваження.

Своє рішення Курченко пояснив так: “Сьогодні у всьому світі у спорт приходять люди з багатим політичним досвідом. Михайло Васильович має все, що потрібно для спортивного директора: він харизматичний, дипломатичний, ерудований, хороший оратор, швидко завойовує повагу серед колективу, розуміється на людській психології і навіть трошки на футболі. Всі пам’ятають, як ще зовсім недавно Чечетов вдало керував голосуваннями фракції Партії Регіонів у Верховній Раді. Також саме він керував трансферною політикою фракції. Він вирішував, кого з депутатів купити, а кого продати. А саме вдалої трансферної політики так не вистачає останнім часом “Металісту”.

Курченко наголосив, що депутатів у фракції було набагато більше, ніж футболістів в “Металісті”, а тому із керуванням командою в 11 чоловік Чечетов легко впорається.

Нагадаємо, раніше Сергій Курченко призначив головою Наглядової ради “Українського медіахолдингу” Олену Бондаренко.

UaReview

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Курченко призначив Чечетова спортивним директором ФК “Металіст”.