Стали відомі подробиці рішення УЄФА щодо договірного матчу “Карпат” і “Металіста”

Договірний матч Металіста і Карпат

Після того, як Спортивний арбітражний суд в Лозанні визнав матч харківського футбольного клубу “Металіст” з львівськими “Карпатами” в 2008 році договірним, Європейський футбольний союз виніс своє рішення щодо санкцій проти клубів, повідомляє газета “Футбол-Волейбол”.

За рішенням Лозаннського суду, ФК “Металіст” позбавляють бронзових медалей у сезоні 2007/2008, які передаються дніпропетровському “Дніпру”. У зв’язку з цим, згідно з рішенням УЄФА, “Дніпро” повинен буде переграти гру кваліфікаційного раунду Кубка УЄФА з англійським “Евертоном”.

У разі перемоги “Дніпра” і виходу в групу, всі результати Кубку УЄФА сезону 2007/2008 будуть анульовані, а ігри повинні бути переграні. Важливою умовою буде участь в іграх тих гравців, які були внесені до заявки на участь у Кубку УЄФА сезону 2007/2008.

Таким чином, у “Дніпро” повинні на час повернутися продані раніше гравці, а також ті, що зав’язали з футболом. Крім того Хуанде Рамос має віддати керівництво командою ФК “Дніпро” Олегу Протасову.

Відомо також, що нагородження ФК “Дніпро” з бронзою сезону 2007/2008 пройде на головній площі Дніпропетровська 15 серпня 2013. Після церемонії нагородження пройде концерт за участю Стаса Михайлова, Світлани Лободи та групи “Дюна”, а також лазерне шоу, під час якого над площею буде спроектовано м’яч.

Нагадаємо, що санкції не обійшли стороною і ФК “Карпати”. Зокрема, президентові клубу Петру Димінському протягом 5 років заборонили курити поблизу стадіону і носити світлий піджак.

Руслан Лук’яненко, Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Стали відомі подробиці рішення УЄФА щодо договірного матчу “Карпат” і “Металіста”.