Названа причина розпродажу гравців львівських «Карпат»

ФК "Карпати" (Львів)

Львівський футбольний клуб «Карпати» вирішив розпродати гравців основного складу, виставивши на трансфер 19 футболістів. Журналістам видання “Спорт Еспресо” з достовірних джерел стала відома реальна причина безпрецедентної чистки клубу.

За даними надійного джерела, з керівництва клубу рішення було прийнято після того, як з’ясувалося, що ніхто з гравців Карпат не скинувся на подарунок президенту клубу на день народження. З цієї ж причини в клубі з листопада [29 листопада день народження Петра Димінського, – ред.] встановилася напружена атмосфера, яка негативно впливала на гру «Карпат» в чемпіонаті.

«Шеф був дуже злий, – повідомляє джерело, яке попросило називати його містером Ікс. – Коли він побачив, що вітальну листівку не підписав жоден з гравців “Карпат”, а потім ще дізнався, що на подаровану від імені клубу праску скинулися тільки менеджери, він оскаженів. До речі, Миколу Костова звільнили трохи раніше з тієї ж причини. Він також не скинувся на праску, а подарував від себе особисто в’язку сушеного болгарського перцю.»

А тим часом на деяких гравців Карпат, які виставлені на трансфер, стали з’являтися перші покупці: контракт Ігоря Худоб’яка готовий викупити ФК “Буковина”, Михайло Кополовець може продовжити кар’єру в “Кримтеплиці”, а Сергій Зеньов запропонував свої послуги “Реалу” (Мадрид).

Крім того, за Ігоря Ощипка фінансовий банкрут “Кривбас” вже офіційно запропонував 100,00 гривень та велосипед на додачу, Левану Кенія і Муртазу Даушвілі запропонував роботу львівський ресторан «Шашличний рай», а Ігор Пластун за чутками дізнавався вимоги до вакансії інженера на Львівському Автобусному Заводі.

Нагадаємо, ФК “Карпати” – це футбольний клуб.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Названа причина розпродажу гравців львівських «Карпат».