На тренування львівських «Карпат» прийшли люди спортивної зовнішності

Молодики спортивної зовнішності

Голова громадської організації «Опір» Грицько Хом повідомив, що вчора під час тренування футбольного клубу «Карпати» на спортивному майданчику з’явилося понад 20 осіб спортивної зовнішності. Вони зухвало зайняли футбольне поле та з усієї сили били ногами по м’ячу. Час від часу від них було чути нецензурну лайку.

«Ми просто шоковані, наявні усі ознаки рейдерського захоплення, – обурюється Грицько Хом, – Хто наступний? Збірна України з футболу? Олімпійська збірна? Невже незабаром усі ці команди складатимуться виключно з осіб спортивної зовнішності?»

«Так, справді, представники федерацій усіх видів спорту погоджуються, що більшість їхніх членів складають люди спортивної зовнішності, – підтвердив на умовах анонімності президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, – Єдині, хто тримається – це федерація шахів України. Жодна особа спортивної зовнішності уже протягом багатьох років не може потрапити до цієї федерації. Тому лише шахістів ми можемо назвати справжніми спортсменами, які мають сильний дух, волю до перемоги та незборну здатність до відстоювання власних інтересів.»

Нагадаємо, за останній час в Україні особи спортивної зовнішності неодноразово ставали учасниками рейдерських захоплень та протистоянь із громадськими активістами.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: На тренування львівських «Карпат» прийшли люди спортивної зовнішності.