Михайло Добкін відвідав футбольний матч Карпати – Динамо

Михайло Добкін зеленобілий

У суботу кандидат в президенти України від Партії регіонів Михайло Добкін був присутній на футбольному матчі львівських Карпат та київського Динамо. Про це повідомив новий офіційний сайт Партії Регіонів Regianal.ru

Відбулася ця подія у Львові, в рамках передвиборчої поїздки Добкіна містами західного регіону.

Михайло Добкін прийшов на стадіон “Україна” за півгодини до початку матчу. Його обличчя було розмальоване зеленою і білою фарбами (кольори ФК Карпати). Журналістам, які за кілька хвилин зібралися навколо Добкіна, він пояснив, що з дитинства вболіває за львівські Карпати і дуже щасливий, що в день перебування у Львові йому випала чудова нагода подивитися наживо на гру улюбленої команди.

Дивлячись на шоковані і приголомшені обличчя журналістів, Михайло Маркович пожартував над ними, сказавши: “Не робіть таке скучне лице, вам ніхто грошей не дасть.” Після цього він разом зі своїми охоронцями, вигукуючи фразу “Зелені Леви!”, попрямували до своїх місць у фан-секторі львівського клубу.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , // Постійне посилання: Михайло Добкін відвідав футбольний матч Карпати – Динамо.