У грі проти київського “Арсеналу” замість гравців “Карпат” на поле вийшли студенти Львівського училища

Карпати Львів, Арсенал Київ

У суботу, 27 липня, у матчі 3-го туру української прем’єр-ліги, “Карпати” (Львів) на власному полі поступились “Арсеналу” (Київ) з рахунком 0:2. Як пише газета “Блондинки про футбол”, десять з одинадцяти гравців “Карпат” виявилися студентами Вищого професійного училища №20, що у місті Львові.

Ми з одногрупниками щотижня бігаємо у футбол. Дорогою додому вирішили заскочити на гру “Карпат”, – коментує студент ВПУ №20 Василь Лосюра. – Ми, насправді, навіть нічого не встигли зрозуміти. До нас прибіг якийсь мужик, став на нас кричати, мовляв, чому ви ще не одягнули форми! Ну, ми і одягнули, а що нам ще лишалося?”

“Ми з керівництвом клубу саме вирішували, яку купувати мінералку: газовану чи без газу. І якого віку нам слід брати хлопців для подачі м’ячів, – дійшли висновку, що обов’язково треба взяти однакову кількість правшів і лівшів, – коментує головний тренер «Карпат» Олександр Севідов. – Якось забігались, і не помітили різниці, ну з ким не буває?! Ви ж розумієте, нещодавно ми взяли в команду всіх молодих малодосвічених хлопців, усіх в обличчя ще не встигли запам’ятати. А хлопці з училища були такими схожими – взуті у бутси, вони копали пусту бляшанку з-під пива і теж кумедно гигикали…”

Як стало відомо, самі футболісти ФК “Карпати” були в той час на автограф-сесії, після якої загубилися серед шанувальників, і їх не змогли відшукати.

Подейкують, що Севідов вже почав переговори із студентами щодо їх затвердження на місце теперішніх гравців “Карпат”, оскільки взуття для футболу в них вже є.

Нагадаємо, напередодні початку Прем’єр-ліги у ФК “Карпати” відбулися суттєві зміни. На посаду головного тренера було затверджено Олександра Севідова, а майже весь основний склад гравців команди було виставлено на трансфер. Натомість, до основного складу команди увійшли нікому невідомі футболісти, які не мають досвіду гри у вищій лізі.

Юлія Толстих спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: У грі проти київського “Арсеналу” замість гравців “Карпат” на поле вийшли студенти Львівського училища.