Чака Норріса бачили на Донеччині

Чак Норріс бореться з сепаратистами на сході України

Відразу з декількох джерел надійшла інформація про висадку Чака Норріса на східній Україні для боротьби з проросійськими активістами, повідомляє російська газета «Двісті». На зведених барикадах у Слов’янську, Горлівці та Краматорську вже розвісили плакати з орієнтуванням на відомого актора.

Проросійські активісти вважають, що висадка Чака Норріса є результатом переговорів  між нинішньою українською владою і главою ЦРУ Джоном Бреннаном, що приїжджав нещодавно до Києва.

На даний момент вже надійшла інформація, що Чака Норріса бачили читаючим газету в тролейбусі в Єнакієво, збираючим пляшки в Горлівці, а також за кермом трактора в Макіївському районі.

«У нас є достовірна інформація, що американська влада довго вибирали між Чаком Норрісом і Стівеном Сігалом і зупинила свій вибір саме на Норрісі, оскільки Сігал проявляє давні симпатії до Росії», – заявив Дмитро Кисельов в ефірі передачі Олени Малишевої «Жити здорово».

У якості підтвердження висадки відомого актора в Україні канал Росія 1 показав фрагмент з 14-го епізоду серіалу «Техаський рейнджер», де Чак Норріс стрибає з парашутом та кричить «Слава Україні!».

Нагадаємо, що раніше в Харкові активістами АнтиМайдану вже був спійманий американський солдат зі спецпідрозділу «Greystone». «London is a capital of Great Britain», – підтвердив найстрашніші підозри активістів затриманий.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Російське вторгнення в Україну, Україна // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: Чака Норріса бачили на Донеччині.