Терориcт Бабай перервав свою роботу на Сході України задля зйомок у третій частині “Хоббіта”

Слов'янський терорист Бабай

Російський бойовик, який воює на стороні Слов’янських сепаратистів Олександр Можаєв, більш відомий як «Бабай», покинув межі України. Про це повідомив агент Можаєва Володимир Онищенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За словами агента, актор від сьогодні перебуває у Новій Зеландії, де відбуваються зйомки фільму “Хоббіт: Битва п’яти армій”.

Переговори тривали близько двох тижнів, і ось нарешті я можу з радістю повідомити, що Можаєва таки взяли на роль одного із гномів у третій частині “Хоббіта”, – повідомляє Онищенко. – Сам Пітер Джексон [режисер трилогії] оцінив харизму і акторський талант Можаєва у образі слов’янського бойовика “Бабая” після появи його в новинах. І саме його представники першими звернулись до нас. Найважчим у цьому всьому було – це вмовити Олександра, адже він так сильно вжився у роль Бабая!

За словами агента, зйомки триватимуть близько двох місяців, після чого “Бабай” знову повернеться до України.

Вихід фільму “Хоббіт: Битва п’яти армій” в прокат заплановано на грудень 2014 року.

Нагадаємо, раніше на Донеччині бачили Чака Норріса.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Терориcт Бабай перервав свою роботу на Сході України задля зйомок у третій частині “Хоббіта”.