Перший канал Росії показав сюжет про те, як в Україні заживо спалювали колорадських жуків

Колорадський жук

Перший канал Росії випустив сюжет, в якому жінка Марина, яка назвалася мешканкою села Андріївка Слов’янського району, розповіла, як українські “бандерівці” у звільненому селі масово спалювали заживо колорадських жуків.

Це сталось після того, як сили ополченців покинули Слов’янський район і туди приїхали українські карателі. На очах у жителів усього села місцеві “бандерівці”, під прикриттям військових, підійшли до городів із картоплею, і почали їх жорстоко зачищати від колорадських жуків“, – розповідає біженка.

На деяких ділянках колорадських жуків збирали у відра, скидаючи їх одне на одного, а коли відро ставало повним, “бандерівці” висипали комах на землю, обливали їх бензином та спалювали заживо. На решті ділянок колорадських жуків піддавали іншим тортурам – їх кропили хімічною речовиною невідомого походження. Біженка не сумнівається, що комахи вмирали страшною смертю.

Окрім того, “бандерівці” жорстко вирубували бур’яни.

В кінці сюжету біженка зі Слов’янського району зі сльозами на очах зазначила, що так неприпустимо робити із комахами і попросила Путіна нарешті втрутитись у ситуацію на сході України.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомляли, що українські військові стріляють в мирних жителів сигарети.

UaReview

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Перший канал Росії показав сюжет про те, як в Україні заживо спалювали колорадських жуків.