На Форумі видавців у Львові буде презентовано сенсаційну книгу “Чак Норріс і Україна”

Чак Норріс – козацького роду!“, – стверджує львівський професор Мирослав Іванович Ощудляк, який вже двадцять років поспіль займається дослідженням генеалогічного дерева славетного американського актора. Свої висновки він виклав у книзі “Чак Норріс і Україна”, яку буде презентовано на 19-му Форумі видавців у Львові.

Переглядаючи перші кінострічки з паном Чаком я помітив, що йому притаманні ті самі антропологічні ознаки, що й наддніпрянським українцям“, – повідомив автор у ексклюзивному інтерв’ю для UaReview, – Згодом, я вирішив підняти архівні матеріали і більш детально дослідити це питання“.

У процесі дослідження Мирославу Івановичу вдалось простежити родинне дерево актора аж до кошового отамана Івана Сірка, ватажка опришків Олекси Довбуша та красуні Роксолани. Прокоментував Ощудляк і той факт, що в офіційній біографії актора вказано, що його предками були ірландці та індіанці-черокі.

На жаль, як підтверджують події на Олімпіаді у Лондоні, бути українцем не дуже престижно, – із сумом зазначає Мирослав Ощудляк, – Зараз мій видавець веде переговори із паном Норрісом стосовно видання монографії у США. Сподіваюсь, за допомогою зірки такої величини, нам вдасться покращити імідж України закордоном“.

Нагадаємо, презентація книги “Чак Норіс і Україна” відбудеться завтра, у суботу 15 вересня, о 15:00 в Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). З нагоди презентації відбудеться прес-конференція та автограф-сесія з Мирославом Івановичем Ощудляком.

Орест Никифорук спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: На Форумі видавців у Львові буде презентовано сенсаційну книгу “Чак Норріс і Україна”.