У неділю Форум видавців закриють для відвідувачів: IT-компанія святкуватиме корпоратив

Форум видавців

Одна з львівських ІТ-компаній Top Solution Software орендувала на неділю, 19 вересня, книжковий ярмарок Форум видавців, що проходить у Львівському палаці мистецтв. Для відвідувачів ярмарок разом зі стендами видавців та презентаціями книжок, що відбуватимуться на території Палацу мистецтв, будуть закритими, пускатимуть лише працівників компанії. Про це повідомили Top Solution Software у пресрелізі.

Компаній Top Solution Software виходить на новий рівень святкувань дня компанії й орендує для працівників цілий Форум видавців разом з усіма видавцями, – йдеться у пресрелізі. – Тому що цього року наша компанія святкує одразу дві цифри. По-перше, у нас 2021 року річниця – нам виповнюється 1 рік. По-друге, кількість працівників компанії зросла до 20 чоловік.

У IT-компанії кажуть, що звичайне святкування дня компанії з величезною сценою і запрошеними музикантами тепер працівників не вражає.

Джунів ще можна здивувати концертом The Hardkiss чи Антитіл, але якщо це мідли або тим паче сініори (яких у нас в компанії аж 5!), то їм концерти вже приїлись, – розповідає HR Lead компанії Top Solution Software Юлія Борщенко. – А письменників і стендів ще не було, це щось нове, інноваційне. Нове слово в мотивації працівників. Ми віримо в це і створюємо таке рішення. Бо ми – Top Solution Software.

За словами організаторів, в цей день працівники компанії матимуть змогу відвідати презентації книг та автограф сесії найкращих українських письменників, серед яких Сергій Жадан, Юрій Винничук, Андрій Курков, Юрій Андрухович, Софія Андрухович, Макс Кідрук, Оксана Забужко, Василь Шкляр, Тарас Прохасько, Люко Дашвар, Марія Матіос та ще 80 письменників. Крім того, спеціально запрошеним гостем стане Алекс Герберт, внук Френка Герберта, автора “Дюни”.

Попри те, що цілий останній день книжкового ярмарку буде закритий для відвідувачів, а відкритий лише для працівників IT-компанії, видавці прогнозують, що їх прибутки від продажу книг дещо зростуть.

Це навіть зручніше, – розповідає видавець Зиновій Шпіцер. – Замість продавати цілий день по одній книзі п’ятистам відвідувачам – краще продати п’ятсот книг одному IT-шнику.

Вартість угоди між Форумом видавців та Top Solution Software не розголошується з огляду на її конфіденційність.

Нагадаємо, раніше в Університеті культури Поплавського закрили факультет Google+.

UaReview

UaReview потрібна ваша допомога, щоб писати частіше, швидше, смішніше. Підтримайте нас на Patreon, і кожна ваша гривня зробить світ менш похмурим.

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У неділю Форум видавців закриють для відвідувачів: IT-компанія святкуватиме корпоратив.
  • Олексій Кащук

    Чудова новина! Дивно, що улюблена UaReview “зникла з етеру” так надовго. Я й забув за вас! А це на фб знов почали з’являтися анонси! Висвітлюйте актуальні новини, адже крім вас ніхто не поінформує загал про такі цікаві новини з усіх галузей життя!

    • Це добре, що ми знову у вашій стрічці. Підписуйтесь на UaReview в Телеграмі щоб не так залежати від алгоритмів Фейсбуку: https://t.me/uareview