Студентів Львівської політехніки не пустили на безкоштовний концерт Океану Ельзи біля Університету Франка

Океан Ельзи - Університет Франка

У Львові на безкоштовний концерт «Океан Ельзи» з нагоди 360-річного ювілею Львівського національного університету імені Івана Франка, що проходив перед головним корпусом вишу, не пускали студентів та випускників Львівської політехніки.

Про це повідомили одразу кілька постраждалих у Telegram.

Це чиста дискримінація за місцем навчання, – розповідає один зі студентів Політехніки. – Щоб мене, студента верхнього універу, не пускали на площу перед нижнім універом! Та хто вони взагалі такі?

За словами студентів, їх ідентифікували за логотипами Львівської політехніки на одязі, прапорами з логотипом Львівської політехніки, та викриками “Політех! Політех!”.

Підпишіться на UaReview в Телеграмі

Постраждалих не пустили на площу перед Університетом Франка і насолоджуватись концертом Океану Ельзи їм довелось у Парку Франка або ж через онлайн-трансляцію.

Кажуть, це була ініціатива самого Вакарчука. І тут політика!“, – обурюється студент Політехніки.

Організатори концерту наразі ні підтвердили, ні спростували цієї інформації.

Нагадаємо, раніше у Львові люди почали ходити по воді після того, як випав дощ.

Роман Гапачило, спеціально для UaReview

UaReview потрібна ваша допомога, щоб писати частіше, швидше, смішніше. Підтримайте нас на Patreon, і кожна ваша гривня зробить світ менш похмурим.

Опубліковано у Культура, Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Студентів Львівської політехніки не пустили на безкоштовний концерт Океану Ельзи біля Університету Франка.