Дмитро Гордон взяв інтерв’ю у дітей Саші та Ігоря Пустовітів

Ігор Пустовіт та Саша Бо

Після виходу інтерв’ю з Сашею Бо та інтерв’ю з Ігорем Пустовітом щодо їх розлучення, Дмитро Гордон вирішив розпитати ще одну сторону конфлікту й взяв інтерв’ю у їх синів Данила та Євгена Пустовітів.

Тригодинне інтерв’ю з 5-річним та 3-річним медіаперсонами вже можна переглянути на YouTube.

Після того, як я почув версію Саші Бо, а тоді Ігоря Пустовіта, мені стало страшно цікаво, що ж насправді твориться в сім’ї Пустовітів, – розповідає Дмитро Гордон у вступі до відео. – І я вирішив розпитати тих людей, які знають цю сім’ю зсередини – їх дітей Даню та Женю.

За словами Гордона, діти погодились на інтерв’ю лише за умови, що воно вийде повністю, без скорочень. В результаті вийшло несподіване й доволі насичене інтерв’ю.

Підпишіться на UaReview в Інстаграмі

Люблю цукерки, – заявив Данило Пустовіт, – особливо шоколадні. А руколу не люблю.

Діти розповіли, що Щенячий патруль їх улюблений мультик, а найкращий персонаж – Маршал.

За словами Євгенія Пустовіта, бейбі шарк ду ду ду ду ду ду, бейбі шарк ду ду ду ду ду ду, бейбі шарк ду ду ду ду ду ду, бейбі шарк.

Натомість Данило Пустовіт вважає, що черепаха аха-аха у воді сиділа-діла, черепаха аха-аха свої ніжки мила-ила.

Як і під час інтерв’ю їх батьків, діти також продемонстрували інтерв’юеру таємні відеозаписи зі своїх смартфонів. На одному із відеозаписів Даня знімає підлогу. На відео Жені нічого не зрозуміло, але схоже, що смартфон лежить в кишені.

Не обійшлось і без фірмових жартів Гордона. На фразу Данила “Відкриваю коробку, а там пусто” журналіст парирував: “Віт!“.

В кінці відео Гордон зізнався, що це було найважче інтерв’ю в його професійній журналістській кар’єрі. “Але воно того вартувало“, – додає Гордон.

Нагадаємо, Ігор та Саша Пустовіт – це популярні блогери-мільйонники, що багато років зображали в Instagram ідеальну сім’ю, проте оголосили про розлучення і кожен дав публічне інтерв’ю, в яких розповіли, як усе не ідеально в їхніх стосунках.

Читайте також: Новини фейкові й сатиричні.

UaReview | Про проєкт

UaReview потрібна ваша допомога, щоб писати частіше, швидше, смішніше. Підтримайте нас на Patreon, і кожна ваша гривня зробить світ менш похмурим.

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Дмитро Гордон взяв інтерв’ю у дітей Саші та Ігоря Пустовітів.