На місці замаху на Шефіра знайшли записку з вимогою переглянути фільм “Земляне”

Авто Шефіра

На місці обстрілу машини першого помічника Зеленського Сергія Шефіра в Київській області тривають слідчі дії. Близько десяти тисяч бійців Нацгвардії прочісують ліс і стільки ж працівників комунальних служб косять траву, щоб криміналістам легше було шукати докази, повідомляє видання “Вечірнє півріччя”.

На місці злочину вже знайдений важливий доказ, – повідомив журналістам голова місцевого садового товариства “Геннадій” Геннадій. – Це записка з вимогою дивитися всім фільм “Земляни””.

Цю інформацію підтвердив чоловік, зовні схожий на правоохоронний орган.

Є всі підстави вважати, що у луцького терориста є спільники, – підтвердив журналістам колишній підполковник поліції Ілля К. – Ми вже передали цю інформацію нашим колегам з Луцька, вони готуються оперативно надіслати нам БТР зі спецназом.

Підпишіться на UaReview в Телеграмі

Також він підтвердив журналістам, що до робочих версій замаху додалася нова – помста за несмішний випуск “Вечірнього кварталу”.

Нагадаємо, що через замах на свого помічника Президент змушений скоротити ряд зустрічей у Нью-Йорку. Наприклад, на зустрічі з президентом Microsoft Зеленський встиг тільки запитати, чи можна встановити Windows 95 на новий Макбук.

Також на місці злочину у лісі почали асфальтувати доріжки на випадок, якщо Президент захоче зробити пробіжку.

Павло Коваль, спеціально для UaReview

UaReview потрібна ваша допомога, щоб писати частіше, швидше, смішніше. Підтримайте нас на Patreon, і кожна ваша гривня зробить світ менш похмурим.

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , // Постійне посилання: На місці замаху на Шефіра знайшли записку з вимогою переглянути фільм “Земляне”.