Гордон виклав режисерську версію інтерв’ю з Богданом тривалістю 36 годин

Після приголомшливого успіху 4-годинного інтерв’ю з колишнім головою Офісу президента Андрієм Богданом Дмитро Гордон виклав в мережу повну версію розмови. Журналіст виклав відео на торренти.

На численні прохання викладаю розширену режисерську версію моєї величної розмови з Андрієм Богданом, – пише Гордон в анонсі до відео. – 36 годин відбірного журналістського матеріалу без жодного монтажу, жодних фільтрів, жодного музичного фону і навіть жодних титрів. Для справжніх фанатів Дмитра Гордона. Тобто для всіх ВАС!!!

У повній версії інтерв’ю Дмитро Гордон розпитує Андрія Богдана не лише про його роботу в Офісі президента та його політичну діяльність загалом, але й про дитинство: про перебування в утробі матері, про навчання ходити і вимовляти перші слова, про захоплення длубанням у носі і втиранням піску в волосся, про перебування в дитсадку і похід у перший клас – і це лише протягом перших двох годин інтерв’ю.

Далі інтерв’ю стає динамічнішим, і Гордон ставить гостя в незручне становище несподівано гострими питаннями, зокрема: “яка ваша улюблена цифра?”, “чи вірите ви в долю?”, “ви жайворонок чи сова?”, “хто ви за гороскопом?”, “чи любите ви осінь?”, “яка ваша улюблена пісня у виконанні Дмитра Гордона?”

На відміну від короткої чотиригодинної версії інтерв’ю, у повній версії Дмитро Гордон та Андрій Богдан не лише розмовляють, сидячи на стільцях, але й періодично займаються чимось іншим. Зокрема, вони кілька разів їдять, грають в карти “в тисячку”, в нарди та в Чапаєва, тричі сильно випивають і тричі відходять від похмілля, переглядають товариський матч з петанку між командами Франції та Мадагаскару, грають в пляшечку на бажання, читають вголос книги з іншими інтерв’ю Гордона, дивляться “Свати”, паряться у бані, телефонують Зеленському і кидають слухавку тощо.

Ну і шо, як там той, ну, тобто ти знаєш, ну тойво, зрозумів?” – питає Гордон.

Та хрррммус мммм об, ахрммвмрррмх ахах“, – відповідає Богдан.

Дмитро Гордон також анонсував, що повний текст інтерв’ю з Андрієм Богданом він видасть окремим чотиритомником шістьма мовами.

UaReview

P.S.: Якщо вам подобається творчість UaReview – підтримуйте нас тут: patreon.com/uareview. Дякуємо!

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Гордон виклав режисерську версію інтерв’ю з Богданом тривалістю 36 годин.