Батько Зеленського може отримати місце у фракції Слуги народу замість Гео Лероса

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія розповів, що отримав листа із пропозицією, на кого можна замінити народного депутата Гео Лероса, якого на днях вигнали з фракції. Про це Арахамія повідомив у інстаграм-сторіз.

За словами Арахамії, він отримав лист-звернення від трудового колективу Криворізького Державного університету економіки і технологій. У своєму листі освітяни незадоволені тим фактом, що у “Слузі народу” досі не розглянули питання про заміну вигнаного з фракції депутата Гео Лероса.

У листі також запропонували кандидата, який би міг замінити Лероса. Трудовий колектив вніс подання на призначення народним депутатом і членом фракції “Слуга народу” батька президента Олександра Зеленського“, – каже голова фракції.

Арахамія повідомив, що з огляду на здобутки і досягнення Олександра Зеленського планує забезпечити об’єктивну оцінку його як кандидата до членів фракції а також розглянути усі доступні можливості задовольнити прохання трудового колективу.

Але нічого обіцяти не можу, оскільки у Слузі народу всі внутрішньопартійні процеси відбуваються чесно і прозоро, а також залежно від того, що скаже президент“, – резюмував голова фракції.

UaReview

P.S.: Якщо вам подобається наша творчість і ви хотіли б читати наші новини частіше – підтримуйте нас тут: patreon.com/uareview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Батько Зеленського може отримати місце у фракції Слуги народу замість Гео Лероса.