Арахамія вважає, що принципи партії “Слуга народу” і Талібану багато в чому збігаються

Талібан

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що їхня партія має намір переймати досвід Талібану в управлінні і побудові держави. Про це повідомила афганська державна агенція новин, яка переказує слова Арахамії.

Агенція не наводить прямих цитат Арахамії, проте вказує, що той під час інтерв’ю підкреслив, що принципи правлячих партій України та Афганістану багато в чому збігаються, оскільки їх девізом є служіння народу.

Арахамія високо оцінив той факт, що попри величезну територію, багатомовність та багатоетнічність країни організація Талібан представлена ​​в кожному населеному пункті країни і вважає, що цей досвід потрібно переймати.

Арахамія також висловив надію, що після поліпшення ситуації з пандемією COVID-19 країни знову почнуть обмінюватися делегаціями.

Нагадаємо, раніше у Львові люди почали ходити по воді після того, як випав дощ.

М.Г. Сарим-Кононенко, спеціально для UaReview

Вам потрібно більше таких новин? А нам потрібна ваша підтримка. Станьте нашим патроном на Patreon, і разом ми не залишимо похмурій реальності жодних шансів.

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Арахамія вважає, що принципи партії “Слуга народу” і Талібану багато в чому збігаються.