Стало відомо, чому Магучіх знову сфотографувалась з росіянкою

Олександра Магучіх

Тренер легкоатлетки Ярослави Магучіх, яка знову сфотографувалася з російською спортсменкою Марією Ласіцкене, попросив не робити поспішних висновків про його підопічну. Про це пише швейцарське видання “Spo Rtvn Epolitici”.

Мені не хотілось про це говорити публічно, я приховував правду про Ярославу до останнього, але бачу, що більше немає сенсу мовчати, – розповідає тренер Магучіх Зиновій Шпіцер. – Два роки тому лікарі поставили їй дуже рідкісний діагноз – специфічне захворювання лімбічної системи мозку. Хвороба не смертельна й, дякувати Богу, не заразна, але в окремих випадках дуже неприємна. Вона проявляється в тому, що у хворого виникає гостра й непереборна потреба сфотографуватись з росіянином.

Коли тренер вперше помітив, що Магучіх фотографується з росіянами по кілька разів на день, то спершу прийняв дивні нахили спортсменки за звичайні ідеологічні цінності й не надав цьому значення.

Але коли я помітив, що у вільні від тренування хвилини Магучіх читає праці Дмитра Донцова та Степана Бандери, і при цьому продовжує фотографуватися з росіянами, я зрозумів, що щось тут не те“, – бідкається Шпіцер.

Тренер повів легкоатлетку до лікарів, які й виявили рідкісну хворобу. Магучіх навіть назначили двомісячне лікування в Цюриху. Проте через початок чергового чемпіонату спортсменка не завершила курсу лікування – “втекла” за два тижні кінця.

Ви знаєте, це дуже непередбачувана й незручна недуга. Ми можемо собі спокійно йти вулицею, обговорювати поезію Стуса або нове відео Стерненка, але раптом неподалік почується характерна вимова, і вже Ярослава кидає все й біжить фотографуватись з росіянами. Це створює дуже багато незручностей. Одного разу ми через це навіть на літак запізнились“, – зітхає Шпіцер.

Тому тренер закликає не обурюватись на дії Магучіх, а натомість дати їй шанс до кінця пройти курс лікування у Цюриху.

Читайте також: Арахамія вважає, що принципи партії “Слуга народу” і Талібану багато в чому збігаються.

UaReview

Підтримати український сатиричний контент можна на нашому Patreon

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Стало відомо, чому Магучіх знову сфотографувалась з росіянкою.