Львівський дощ будуть вивозити в інші регіони України, – Садовий

Дощ у Львові

На терміново скликаному брифінгу мер Львова Андрій Садовий закликав львів’ян не панікувати через надмірні опади. За словами Садового, вже найближчим часом львівський дощ на вантажівках почнуть вивозити до Києва, Дніпра та інших регіонів України.

Оскільки Львів не може впоратись зі всіма опадами, вже відсьогодні ми почали вивозити їх у інші області. Перш за все хочеться подякувати владі Києва та Дніпра, які першими люб’язно погодились допомогти нам з утилізацією дощу“, – розповів мер Львова.

Проте далеко не всі в Україні сприйняли цю новину з позитивом. Так, мешканці Дніпра перекрили трасу з вимогою не приймати у своєму місті львівський дощ.

Крім того деякі експерти із дощу вже припустили, що на транспортуванні і переробці опадів хтось непогано заробить. “Швеція, наприклад, купує дощ у сусідніх країн, – розповідає експерт Володимир О. – В розвинених країнах це давно стало прибутковим бізнесом. І у Львові такий бізнес міг бути збудований вже кілька разів, проте щоразу в міськраді вимагали велетенських хабарів.

Натомість, за інформацією соціологів, львів’яни позитивно відреагували на заяву мера і у своїй більшості обома руками за те, щоб дощ вивозили в інші області. “Хай би швидше забирали увесь цей дощ! Скільки він може лежати калюжами на нашій бруківці?!” – коментує житель Львова Олег.

Нагадаємо, у Львові люди почали ходити по воді після того, як випав дощ.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Львівський дощ будуть вивозити в інші регіони України, – Садовий.
  • Doshch

    ну та, дощ то не сніг