У Львові на місці “Криївки” відкриється McDonald’s

Нерухомість “Криївки” та ряду інших ресторанів компанії !Fest у Львові незабаром відійде у власність мережі закладів швидкого харчування McDonald’s. Саме цим власники !Fest пояснюють висунуті звинувачення львівської влади у бік мережі. Про це повідомило джерело, наближене до керівництва – пише Ъ.

Влада звинувачує нас у незаконній забудові центру міста, пособництві поширенню наркотиків, неповазі до національних героїв та інших смертних гріхах, – розповідає джерело, – Але ж за цими високопарними звинуваченнями ховаються корисні цілі. Це відверте рейдерство. Наші ресторани розташовані у дуже вигідних місцях, і, звичайно, МакДональдз готовий на все, аби їх отримати. Подумайте, це ж навіть не смішно: вони звинувачують наші заклади, повні національного колориту (!), у псуванні культурної спадщини Львова, а натомість збираються відкрити там фаст-фуди, що торгуватимуть Біг Маками!

Також стало відомо, що для легшої адаптації відвідувачів закладів Fest! до нових ресторанів McDonald’s, у перші пів року в мережі буде введено “Українські тижні у МакДональдз”. Зокрема, в “Українських гамбургерах”, замість рубленої котлети, подаватимуть сало (або свинячі рильця); з’явиться блюдо “Пів метра Біг Мака” з півметровою ковбасою у булці; картоплю фрі пектимуть на жирі, витопленому з сала свині (смалець); до списку напоїв додасться узвар. Згідно з політикою закладів, алкоголю в меню нових МакДональдсів не буде.

Джерело також розповіло, що нові конкуренти !Fest вже близько місяця ведуть агресивну політику рекрутингу, переманюючи персонал львівських закладів на роботу в McDonalds.

Натомість, проти зникнення з обличчя міста “Криївки” та інших закладів виступив мер Львова Андрій Садовий. “Львів – туристичне місто, і мережа унікальних ресторанів значно збільшує приплив туристів. Я вважаю, що мережу закривати не можна, тим більше Криївку“, – відзначає він.

Нагадаємо, учора влада Львова пред’явила найбільшій місцевій мережі !Fest цілий ряд звинувачень. Власників “Криївки”, “Гасової лямпи” і “Львівської майстерні шоколаду” звинувачують в незаконній забудові центру міста, відсутності дозвільної документації, пособництві поширенню наркотиків, а також неповазі до національних героїв.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Львові на місці “Криївки” відкриється McDonald’s.