Громадянин Туреччини намагався нелегально ввезти в Україну повітря

Повітря

У Міжнародному запорізькому аеропорту під час проведення митного контролю рейсу “Анталія – Запоріжжя” один із пасажирів при проходженні “зеленого коридору” сказав митникам, що не має при собі чи в собі предметів, які підлягають письмовому декларуванню, а також заборонених або обмежених до ввезення. Натомість у ході огляду громадянина Туреччини митники виявили у нього в легенях близько 5 літрів турецького повітря.

Про ці молекули громадянин Туреччини не заявив ані в письмовій, ані в усній формі, повідомляє певний журнал з посиланням на прес-службу управління ДФС у Запорізькій області.

За даним фактом Запорізькою митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил. В присутності понятих громадянину Туреччини довелося видихнути усе нелегальне турецьке повітря, яке він намагався ввезти до України. Крім того порушнику довелось сплатити 170 гривень штрафу.

Після цього співробітники ДФС допомогли гостю добряче прокашлятись і відпустили до Запоріжжя – дихати свіжим українським повітрям, яким так славиться це місто.

Антон Ходза спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Громадянин Туреччини намагався нелегально ввезти в Україну повітря.