В Ужгороді затримали жінку за контрабанду великодніх листівок з Однокласників у Viber

В Ужгороді Поліція затримала за контрабанду жінку. У підозрюваної провели обшук і вилучили 6 жорстких дисків, на яких виявили 100 терабайтів вітальних великодніх листівок, завантажених із забороненого в Україні ресурсу “Однокласники” та які вона поширювала серед громадян України за допомогою месенджера Viber.

Про це повідомляє видання “Після Пасхи”.

Підозрювана Тамара В. вступала в різні популярні групи у Вайбері, де поширювала вітальні листівки низької якості, – повідомив журналістам слідчий з особливо небезпечних злочинів у Viber Григорій Ісусов. – Ці листівки далі розліталися по всій Україні і приносили в деякі сім’ї щастя та радість, а в інші – чвари і журбу.

При затриманні підозрювана чинила опір і морально пригнічувала правоохоронців за допомогою матірних частівок і розповіддю прислів’їв задом наперед.

Жінка здалася тільки після того, як правоохоронці погодилися відправити деякі листівки десятьом своїм друзям у месенджерах, а також розгадали всі знайдені математичні ребуси та загадки.

Нагадаємо, у Тернополі паска посвятила людину.

Коваль Павло, спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: Facebook, Twitter, Telegram

Опубліковано у Кримінал, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: В Ужгороді затримали жінку за контрабанду великодніх листівок з Однокласників у Viber.