В Івано-Франківську відбудеться чемпіонат зі спортивної хресної ходи

Перший всеукраїнський чемпіонат зі спортивної хресної ходи пройде Івано-Франківську. Про це заявила міська влада на позачерговій скайп-конференції.

«Міська влада давно визначила здоров’я та гармонійний духовний розвиток молоді як основні пріоритети своєї діяльності, і зараз настав час втілювати обіцянки на практиці. Щоби зекономити міські кошти та не перекривати зайве центр міста, ми вирішили об’єднати спортивні змагання з духовними практиками. Сподіваємося, що ця ініціатива знайде відгук у ногах і душах вірян по всій Україні та дозволить підняти імідж міста на якісно новий рівень», – заявила ініціативна громадянка на ім’я Влада Міська.

Чемпіонат зі спортивної хресної ходи почнеться під міською радою та закінчиться біля міського озера, де вже встановлено каплицю та п’ятнадцять хрестів для кращого орієнтування. Долучитися до чемпіонату може кожен охочий нести свій хрест.

UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , // Постійне посилання: В Івано-Франківську відбудеться чемпіонат зі спортивної хресної ходи.