З’явились нові президентські рейтинги: Овни голосуватимуть за Зеленського

Астрологічна група “Гороскоп” оприлюднила результати своїх рейтингів про те, за кого голосуватимуть українці у другому турі виборів Президента України. Про це повідомляє журнал “Астрологічний вісник”.

Так, відопвідно до результатів прогнозів, якщо б вибори Президента відбулись не 21 квітня, а сьогодні, то більшість знаків зодіаку проголосували б за Володимира Зеленського.

Зокрема, за нього проголосували б виборці, що народились під знаками Овна, Діви, Стрільця, Козерога, Риб і особливо Рака.

Натомість, відповідно до рейтингів “Гороскопу”, за Порошенка на виборах проголосували б Тельці, Близнята, Леви, Терези, Скорпіони та Водолії.

Виборці-Близнята при цьому зіпсують свої бюлетені, залишивши більше ніж одну позначку, стверджують астрологи.

Проте у астрологічній групі “Гороскоп” наголошують, що 21 квітня сонце перейде в знак Тельця, що належить стихії Землі, і на який впливає Венера. А це означає, що результати голосів можуть кардинально помінятись. Раки вже навряд змінять свою думку щодо кандидата, а от Терези, Козероги чи Діви – цілком можливо.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: З’явились нові президентські рейтинги: Овни голосуватимуть за Зеленського.
  • Res Publica

    виборцi близнята ссуть вам на лицо вместе с пахомом за такую аналитику