ЦВК зареєструвала Януковича кандидатом у нардепи

Центральна виборча комісія зареєструвала експрезидента-втікача Віктора Януковича кандидатом у народні депутати для участі у дострокових виборах до Верховної Ради, які заплановані на 21 липня.

За таке рішення проголосували 11 членів комісії, 1 висловився проти, ще 4,5 – утримались.

Про це повідомляє кореспондентка газети “Дивне сьогодні” Альбіна Сарафанова.

Буквально щойно я завершила телефонну розмову, – розповідає Сарафанова, – зі своєю однокласницею. А просто перед тим я набирала подругу дитинства, і свого колишнього, щоб перепитати, чи правда, що він зв’язався з Лєнкою з ломбарду. А раніше хвилин сім розмовляла з мамою, в неї проблеми зі шлунком. Так от, ще до того мені дзвонив Віктор Федорович, і повідомив, що в нього погано тягне інтернет, тож відеозвернення найближчими днями не буде. А одразу після вирішення цих проблем – буде.

Підставою для реєстрації Януковича кандидатом стало судове рішення. Несподівано стало відомо, що адвокат Януковича зміг довести, що той протягом останніх 5 років проживає в Україні. Аргументом, який зміг схилити суддю визнати цей факт, було відео з прес-конференції в Ростові-на-Дону від 06 лютого 2019 року, під час якої Янукович зауважив, що прогулянку Ростовщиною можна і слід вважати ідентичною прогулянці Донеччиною (нагадаємо, Янукович сказав: “Я выхожу иногда прогуляться по улице, и как будто я иду в Донецке: “Здрасьте-здрасьте, здрасьте-здрасьте”. Это Ростов сегодня. Реально, куда ни глянь – там украинцы в Ростове“, – прим. ред.).

Крім того, представник експрезидента остаточно переконав суддю, порекомендувавши: “Почитайте у Вікіпедії про етнокультурні регіони України. І оскільки там теж згадується регіон Ростова-на-Дону, ми не можемо заперечувати того факту, що в цьому є певний сенс.

Янукович балотуватиметься в 46-му одномандатному виборчому окрузі в Донецькій області, де планував балотуватись Андрій Клюєв, екс-глава його ж екс-Адміністрації президента. Останній поки ніяк не прокоментував новину, оскільки журналісти побоялись повідомляти його.

Юлія Толстих спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: ЦВК зареєструвала Януковича кандидатом у нардепи.
  • Влад

    там пише що це все фейк.