Анатолій Гриценко влаштувався працювати на прохідній в гуртожиток

Голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, що вчергове не пройшов до Верховної Ради, минулого тижня подав своє резюме на вакансію вахтера в одному з київських вишів.

Про це повідомляють злі язики у студентських гуртожитках.

Після того, як Анатолій Гриценко не пройшов 2010 року на виборах Президента, потім не став Президентом у 2014, після чого у тому ж році не пройшов зі своєю партією до Парламенту, пізніше пролетів на президентських виборах 2019 року і зрештою не пройшов із партією до Верховної Ради у 2019 році, він вирішив помінятись ролями із виборцями.

Гриценко влаштувався працювати на прохідній і тепер не йому, а він нікому не дозволить нікуди проходити.

Тільки не розумію, звідки така нелюбов до студентів, – скаржиться один із мешканців гуртожитку. – Можна було піти працювати на прохідну якогось заводу, вахтером в новобудову, зрештою, навіть охоронцем в нічному клубі. Але ні, мстить чомусь саме нам.

До слова, це вже не перший випадок, коли Анатолій Гриценко після невдалих виборів іде працювати зі студентами. Так у 2015 році лідер “Громадянської позиції” влаштувався доцентом кафедри політології у Києво-Могилянській академії, де не допускав студентів до сесій.

Нагадаємо, раніше Гриценко не пройшов у двері.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Анатолій Гриценко влаштувався працювати на прохідній в гуртожиток.
  • evgeniy

    Скинемся ему на пивасик?