Януковича знайдено у списку кандидатів для польоту на Марс

Віктор Янукович та Леонід Черновецький

Людину з прізвищем та ім’ям як у колишнього президента України – Віктор Янукович – знайдено у списку кандидатів для польоту на Марс за програмою Mars One. Знахідку зробив відомий запорізький філософ та уфолог Валерій Зотов.

За інформацією Зотова, Віктор Янукович у списку кандидатів зареєстрований, чомусь, як громадянин Білорусі.

Окрім того стало відомо, що на банківські рахунки проекту Mars One з 18 по 21 лютого було переведено близько $2 млрд. Хто саме зробив інвестиції у проект – не розголошується.

Mars One має на меті заснування на Марсі людської колонії, – розповідає Валерій Зотов. – Виліт перших поселенців планується аж 2022 року – у тому числі й через проблеми із пошуком фінансування. Підозрюю, що новоспечений український колоніст переводив кошти з умовою якомога пришвидшити виліт. І все ж це дуже дивний і, ймовірно, панічний крок, адже аж на вісім років ніхто не в змозі пришвидшити експедицію: не все впирається у гроші, дещо залежить і від наукового прогресу. Януковичу, якщо це справді він, доведеться кілька років зачекати, перш ніж вилетіти на Марс.

Нагадаємо, колишнього Президента України оголошено у розшук. Ніхто досі не знає, де саме перебуває колишній очільник держави.

Читайте також: Віктор Янукович вилетів в Гаагу

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Януковича знайдено у списку кандидатів для польоту на Марс.