Сергій Пастух зніме новий кліп у маєтку Пшонки

Сергій Пастух, маєток Пшонки

Маєток екс-генпрокурора Віктора Пшонки у Гореничах під Києвом, що вражає розкішшю ще більшою аніж у президентській резиденції, стане місцем зйомки нового кліпу скандального Сергія Пастуха. Про це повідомляє таблоїд Рагу.лі.

Для кожного нового кліпу нам доводиться створювати гламурні декорації, які б відповідали моєму образу гуру моди та ікони стилю, – цитує видання слова Пастуха. – Доводиться збирати до купи окремі елементи, адже потрібного гламурного фону в природі не існує. Точніше, не існувало дотепер. Маєток Пшонки – це просто якась фантастика! Золото буквально у кожному сантиметрі, скрізь стрази – на подушках, на дверних ручках, золота сантехніка, позолота статуй та інтер’єру, величезна кількість ікон і картин, яйця Фаберже по всьому будинку… Це неймовірно гламурно та стильно!

За словами Пастуха, судячи із зовнішнього вигляду Віктора Пшонки важко було навіть уявити, що у екс-генпрокурора настільки хороший смак стосовно інтер’єру і розкоші взагалі.

Однак полюбуватись інтер’єром будинку Пшонки Пастуху довелось поки хіба що по телевізору. Самооборона Майдану, яка охороняє маєток, чомусь не схотіла впустити “гуру моди” всередину. Наразі переговори щодо зйомок кліпу між Самообороною Майдану та продюсером Сергія Пастуха тривають.

Нагадаємо, в мережі з’явились фотографії з маєтку екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

Читайте також: EL Кравчук несподівано йде зі сцени.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Сергій Пастух зніме новий кліп у маєтку Пшонки.