У новому відеокліпі Алана Бадоєва Максу Барскіх пересадять нирку

На брифінгу, присвяченому новій відео-роботі Алана Бадоєва на пісню “Max Barskih & Misha Romanova – Не верь мне”, скандальний кліпмейкер розповів подробиці сюжету кліпу, повідомляє таблоїд “Дуся”. Як зазначив Бадоєв, відео, що вийде на екрани музичних каналів вже наприкінці жовтня, стане найдорожчим його відеокліпом 2012 року.

У новому кліпі Макс [Барскіх – UaReview] грає маловідомого співака, який, щоб стати популярним, продає нирку і на ці гроші знімає відеокліп, – розповідає Алан Бадоєв, – Нирка дістається дівчині (Міша Романова). Вона вирішує дізнатись, чия це нирка і знаходить Макса Барскіх. За законами жанру, вони закохуються одне в одного. Але раптом виявляється, що вона – його Мама, яка 20 років пролежала в клінічній смерті. Центральний епізод кліпу – битва Макса із власним батьком. На ножах. Батько встромляє ножа в єдину нирку Макса. Тепер йому потрібна операція з пересадки нирки. Мама готова віддати Максу нирку назад. Тоді Батько зважується на операцію і Барскіх пересаджують його нирку. В кінці кліпу із трьох однониркових людей з’єднується щаслива сім’я. Головний меседж відеоклу: для щастя вистачає і одної нирки.

Хто гратиме роль батька у відеокліпі “Не верь мне” режисер не розповів, але натякнув, що це може бути і він сам.

Крім того Бадоєв зазначив, що цим кліпом він хоче привернути увагу людей до проблеми донорства в Україні.

UaReview

Див. також один з кліпів Бадоєва:

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , // Постійне посилання: У новому відеокліпі Алана Бадоєва Максу Барскіх пересадять нирку.