Світлана Лобода йде з “Віа Гри”

Віа Гра: непревершена Надія Мейхер, чарівна Віра Брежнєва і Світлана Лобода, теж солістка

У найпопулярнішому жіночому колективі СНД “Віа Гра” знову втрати. На цей раз гурт покидає Світлана Лобода, – про це вона заявила на прес-конференції 10 вересня 2004 року. Світлана не протрималась у “Віа Грі” і пів року після того, як замінила собою Анну Сєдокову.

Один кліп “Біологія” та новорічний мюзикл “Сорочинський ярмарок” – от і все, чим нам запам’яталась Лобода. Продюсери гурту пов’язують чергову зміну складу із тим, що Світлані так і не вдалось органічно влитись у колектив. Екс-солістка в свою чергу заявляє, що їй не вистачає свободи.

Я спробувала себе у Віа Грі, і цього мені мало, я хочу більшого! – розповідає маловідома і наївна Світлана Лобода, – я хочу почати сольну кар’єру; хочу виступити від України на Євробаченні; хочу мати власну марку одягу з якоюсь смішною назвою (наприклад “F*ck’ n’ macho”); хочу, щоб заради мене різали вени; хочу 15 кліпів від Алана Бадоєва; хочу перейменуватись у LOBODA; хочу відео, де я буду дуже-дуже повною жінкою, врешті-решт…

Мріяти, звичайно, не шкідливо” – коментують музичні критики слова Світлани Лободи.

P.S.: Вже була така новина? Ще 2004-го? Баян? Так – баян! Ми у своїй роботі рівняємось не лише на найоб’єктивніші ЗМІ, але і на найцікавіші блоги. Баян, кажете? Відповідаємо: популярним блогерам типу Бігдана можна(!) – а ми чим гірші?!

UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , , // Постійне посилання: Світлана Лобода йде з “Віа Гри”.