Дует “Потап і Настя Каменских” припинить своє існування 1 січня 2013 року

Вслід за “Віа Грою”, ще один музичний колектив оголосив про свій розпуск. Український дует Потап і Настя Каменських, який існує з 2006 року, припинить своє існування 1 січня 2013 року. Про це у своєму твіттері повідомив продюсер проекту Потап.

Потап також зазначив, що вони з Каменських і надалі записуватимуть пісні і виступатимуть разом – але це вже буде не дует Потап і Настя Каменских а окремо Потап і Настя Каменских.

Я поговорив з Костею [Меладзе, продюсер гурту Віа Гра – UaReview], і він розповів, по-секрету, що після оголошення про розпуск Віа Гри, їх гонорари за виступи на корпоративах збільшились вдвічі, а частота запрошень – втричі. І я подумав, чому би й собі не зробити такий піар-хід! Коли ти працюєш артистом, то твій начальник – преса, бо саме вона може збільшити твою зарплату. От я й вирішив попросити у начальника добавки.” – метафоризує Потап.

Гурт “Потап и Настя Каменских” існує з 2006 року. Назва проекту – сукупність сценічних імен усіх його учасників. В активі колективу два студійних альбоми, зйомки в телевізійних мюзиклах та близько 20 відеокліпів.

UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , , // Постійне посилання: Дует “Потап і Настя Каменских” припинить своє існування 1 січня 2013 року.