На Євробаченні 2014 від України виступатимуть ультрас “Металіста”

Ультрас харківського "Металіста"

Згідно з постановою НТКУ від 1 квітня, на пісенному конкурсі Євробачення 2014 Україну представлятиме делегація у складі ультрас харківського “Металіста”. Про це повідомив новопризначений голова НТКУ Зураб Аласанія.

Це просто перший прогресивний вчинок – це початок якісних структурних змін у державі“, – зазначив Аласанія.

Євробачення вже давно не є конкурсом суто естрадної пісні, доволі часто на його сцені з’являються оригінальні колективи, які виступають в таких жанрах як метал, фолк чи бардівська пісня, – ділиться враженнями ватажок ультрас ФК “Металіст” Семен Буркало. – Та ми виступимо в абсолютно новому стилі: у стилі класичних футбольних кричалок. Оскільки на Євробаченні є обмеження на кількість учасників, які одночасно знаходяться на сцені, ми створимо оптичну ілюзію натовпу за допомогою дзеркал. А для досягнення потрібного звуку понад 50 чоловік буде кричати з-за сцени.

Яку саме “кричалку” виконуватимуть вболівальники наразі невідомо.

Зазначимо, що минулого року саме фанати ФК “Металіст” перемогли у всеукраїнському конкурсі “Співочий Ультрас 2013”.

Крім того, відео- та аудіозаписи “кричалок” ультрас Металіста стрімко розходяться по соціальних мережах. На одному лише YouTube остання “кричалка” набрала понад 500 тисяч переглядів всього за кілька днів, а також отримала продовження у веселих змонтованих відео.

Читайте також: Прес-конференції Януковича в Ростові-на-Дону продовжили на три сезони.

Alex Ridens спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Спорт // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: На Євробаченні 2014 від України виступатимуть ультрас “Металіста”.