В Росії розпочали продаж гумової Наталії Поклонської

Наталія Поклонська, Няша

Культ Наталії Поклонської, яка, завдяки поєднанню милої зовнішності та серйозної посади прокурора Криму, стала надзвичайно популярною в Росії, отримав матеріальне втілення. У російських секс-шопах з’явилась надувні гумові копії такого бажаного прокурора, повідомляє видання “Росія сексуальна”.

Надувну секс-ляльку, на замовлення PR-служби прокуратури РФ, виготовив московський завод “Огонек”, що зазвичай спеціалізується на дитячих іграшках.

Гумова лялька “Няша” вже буквально в перший день продажу стала бестселером і продовжує нарощувати попит серед російського чоловічого населення. Люди займають черги з самого ранку щоб придбати таку омріяну “Поклонську” і втілити з нею всі свої мрії та бажання, пише видання. Коштує надувна “Наша” близько 3 тис. російських рублів (950 грн), що майже втричі більше за ціну звичайної секс-ляльки.

Набирає популярності і здача гумових “Няш” в оренду, адже наразі попит на надувного прокурора Криму значно перевищує пропозицію.

Видання також повідомляє, що франшизу на виготовлення і продаж російські виробники надувної ляльки продали японцям, які також фанатіють від Наталії Поклонської. Представники фабрики іграшок для дорослих у Токіо обіцяють, що вже за тиждень “Няша” зможе задовольнити кожного самотнього японця.

Читайте також: В Криму на честь приїзду Медведєва пофарбували море.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: В Росії розпочали продаж гумової Наталії Поклонської.