На місці Казантипу збудують православний монастир

Республіка Казантип

Нова кримська влада планує збудувати монастир на місці проведення музичного фестивалю «Республіка КаZантип», біля селища Попівка неподалік Євпаторії. Про це заявив самопроголошений прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов.

Таке рішення Аксьонов прийняв після свого останнього візиту до Москви, під час якого йому вдалось поспілкуватись із головою Російської Православної Церкви патріархом Кирилом.

«Святійший Патріарх Московський і всієї Русі наголосив, що таким фестивалям не місце на православній землі, і я з ним погодився. Ми домовилися, що виділяємо цю землю Церкві для будівництва православного монастиря на березі моря», – розповів Аксьонов.

Він також зазначив, що на базі майбутнього Казантипського монастиря РПЦ планує заснувати свій фестиваль православного мистецтва, який пропагуватиме відповідні цінності. Кожного серпня на території монастиря, що знаходиться поблизу селища Попівка, збиратимуться священики, монахи і монахині з православних церков та монастирів з усього СНД, і ділитимуться досвідом та проводитимуть обряди на березі Чорного моря.

Окрім того Аксьонов зазначив, що засновника фестивалю “КаZантип” Микиту Маршунка він планує також залучити як до будівництва нового монастиря, так і до організації нового фестивалю. “Маршунок має неабиякий досвід у створенні масового заходу, та у його промоції. І ми б хотіли залучити його до нового проекту. Я говорив з Патріархом Кирилом, він готовий навіть виділити Микиті високий духовний сан в обмін на його допомогу“, – додав самопроголошений прем’єр Криму.

На прохання прокоментувати заяву Аксьонова, президент Республіки Z ніяк не відреагував і продовжив кататись на сеґвеї по території фестивалю.

Нагадаємо, в Росії розпочали продаж надувної Наталії Поклонської.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: На місці Казантипу збудують православний монастир.