Росія надасть фінансову допомогу Криму радянськими рублями

Черга до банкомату в Криму

Російський уряд готовий надати урядові Криму фінансову допомогу у розмірі 15 мільярдів радянських рублів. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку Республіки Крим.

Як випливає з повідомлення, на початку березня владою Криму було досягнуто домовленості з Москвою про надання фінансової допомоги у розмірі одного мільярду російських рублів, проте через економічні негаразди та нестабільність цієї валюти Кремль наразі відтермінував надання траншу в обіцяному обсязі. Натомість Москва готова запропонувати Сімферополю допомогу в єдиній стійкій на сьогодні міжнародній валюті – радянських рублях. Крім того, Росія, чиї стратегічні резерви радянського рубля є найбільшими у світі, може збільшити розмір позики до 15 мільярдів.

На думку фахівців, фінансова допомога з боку Кремля в першу чергу дозволить вгамувати ностальгію мешканців півострова за часами СРСР, а також сприятиме покращенню, зростанню добробуту та досягненню стабільності життя кримських громадян.

Зазначається, що в Мінекономрозвитку Криму вже розглядають можливість впровадження радянського рубля в обіг на території республіки, у тому числі через банкомати та термінали.

Нагадаємо, що раніше самопроголошений міністр Криму Сергій Аксьонов звітував громадськості про готовність надання урядові півострова російського кредиту у розмірі 15 мільярдів рублів.

ОлексійКо спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Росія надасть фінансову допомогу Криму радянськими рублями.