Повії для кримчан стануть доступними в кредит

Повія

Уряд Росії розпочав програму соціальної підтримки малозабезпеченого населення Криму. Згідно з нею, кожен кримчанин, який пред’явить паспорт РФ та довідку про доходи, зможе отримати кредит на соціальні послуги на 12 місяців під 12% річних у рублях. Про це через скайп повідомив місцевих журналістів прес-секретар Міністра праці та соціального захисту РФ Адольф Шалавін.

За словами Шалавіна, до переліку соціальних послуг ввійдуть, зокрема, послуги “фізіологічної насолоди”. Для цього в Сімферополі та Севастополі відкриють Центри Фізіологічної Насолоди (згодом планується збільшити їх кількість), де малозабезпечені громадяни зможуть скористатись послугами юних кримчанок та мешканок інших населених пунктів РФ, які пройдуть співбесіду. Розраховуватись там можна буде виданими у Соцзабезах кредитними картками.

Точну адресу Центру охочі кримчани отримають разом з кредитками, адже її зі зрозумілих причин тримають у таємниці

Ми довго обдумували, як відволікти жителів Криму від проблем із водопостачанням та продуктами харчування, – коментує рішення помічник помічника Мінсоцзахисту Остроконьов. – І дійшли згоди, що саме від такого кроку виграє кожен: молоді кримчанки матимуть офіційне працевлаштування, до держбюджету Росії будуть надходити податки, а малозабезпечені кримчани отримуватимуть свої “видовища”, що відволіче їх від усіх наявних проблем.

Крім того, це виведе з тіні одну з найприбутковіших галузей економіки, резюмує Остроконьов.

Нагадаємо, Міністерство курортів та туризму Криму шукає спеціалістів по Photoshop.

Юлія Толстих спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , // Постійне посилання: Повії для кримчан стануть доступними в кредит.