Кандидат-мажоритарник продав нирку щоб пройти до Верховної Ради

Дніпропетровський кандидат-самовисуванець у мажоритарному виборчому окрузі №27 Андрій Борисюк близько двох місяців тому продав нирку. Отримані кошти кандидат витратив на політичну агітацію, повідомляє газета “Зоря”. Цей факт було виявлено у ході розслідування журналістів видання.

Покупця Борисюк знайшов на одному з інтернет-форумів, присвяченому донорству; операцію з трансплантації провели у Німеччині. За неперевіреними даними, за свою ліву нирку він отримав близько 150 тис. доларів.

На ці кошти кандидат-мажоритарник найняв команду політтехнологів, разом із нею розробив стратегію просування та почав втілювати її в життя. Зокрема, гроші витрачались на візуальну рекламу в Дніпропетровську, рекламу на місцевих телеканалах і радіо, публікації в пресі.

Андрій Данилович завжди був порядною людиною і ніколи не влазив ні в яку політику, – розповідає анонімне джерело з оточення кандидата, – Але, видно, на старість нудно жити стало [Борисюку 55 років – UaReview]. Вирішив чимось новим зайнятись – підприємництвом. Він порахував, що найбільші прибутки, по відношенню до вкладених грошей, отримують народні депутати. От і подався в кандидати. Для отримання стартового капіталу, Борисюк спочатку хотів продати хату. Але пошкодував онуків – і продав нирку.

За даними останніх соц. опитувань, у своєму окрузі Борисюк йде на другому місці, відстаючи від основного конкурента (регіонала) лише на 1,7%.

Нагадаємо, 27-й виборчий округ включає в себе Жовтневий район, частини Кіровського й Самарського районів та центр міста Дніпропетровська.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Кандидат-мажоритарник продав нирку щоб пройти до Верховної Ради.