Джонні Депп захопив сомалійських піратів

Під час зйомок п’ятої частини “Піратів Карибського моря” група акторів та каскадерів під командуванням загримованого Джонні Деппа випадково захопила судно сомалійських піратів. Це сталось 21 жовтня поблизу Пуерто-Рико, повідомляє міжнародне морське бюро. За попередніми даними, на борту сомалійського судна перебувало 18 членів екіпажу.

За сценарієм, команда Джека Спарроу [персонаж Деппа – UaReview] повинна була захопити корабель, – розповідає Джонні Депп, – І коли ми побачили на горизонті судно, то були впевнені, що це наша ціль. Мене спочатку трохи здивувало, що корабель не схожий на судна XVII століття, на які ми зазвичай нападали, однак я подумав, що це такий режисерський задум. Насправді ж корабель, на який ми повинні були нападати, просто запізнився. Захоплені нами сомалійські пірати, як потім виявилось, були дуже шоковані.

У водах поблизу Сомалі розвелось дуже багато команд піратів, і це створює неабияку конкуренцію, – розповідає один із захоплених сомалійців, – Тому ми вирішили пошукати щастя на інших територіях. Коли ми побачили реальних середньовічних піратів із справжніми шаблями, що нападають на нас, здивуванню просто не було меж. Вони зв’язали усю нашу команду і хотіли нас, цитую, “згодувати акулам”. Та закінчилось усе, дякувати Богу, добре. Я навіть автограф у Джонні Деппа взяв – для дружини, вона його дуже любить.

За повідомленням МЗС, серед сомалійських піратів, захоплених “карибськими піратами”, немає жодного громадянина України.

UaReview

Опубліковано у Культура, Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: Джонні Депп захопив сомалійських піратів.