Українські військові спробували відлякати сомалійських піратів піснями Віктора Павліка

Сомалійські пірати

Українські військовослужбовці взяли приклад з британських колег, які стали відлякувати сомалійських піратів піснями Брітні Спірс, і спробували виконати теж саме, але використовуючи пісні вітчизняного співака – Віктора Павліка, повідомляє газета «Бульвар Гордона» з посиланням на офіційну сторінку командувача ВМС України на сайті MySpace.

Однак, якщо у випадку з британськими військовими сомалійські пірати ховалися подалі він ненависної західної музики, то з українським варіантом цього прийому все виявилося набагато складніше.

«Коли ми побачили вдалині катер з піратами, ми відразу зарядили касету Віктора Павліка в наш бумбокс, підключений до динаміків акустичної системи «Романтика», – повідомив капітан корвета «Луцьк» Михайло Торпедов в телефонній розмові. – І направили всю міць пісні «Шикидим» у бік піратів. Але замість того, щоб тікати, вони навпаки попливли в нашу сторону. Була відразу оголошена тривога і всі члени команди (через убогість фінансування) озброїлися мечами, арбалетами та почали нагрівати чани зі смолою».

На щастя, пірати просто підпливли послухати пісню Віктора Павліка, який, як виявилося, є дуже популярним виконавцем у Сомалі, де пісня «Ой, чий то кінь стоїть» у його виконанні навіть була тимчасово гімном Сомалі в 2004-2005 рр.

Що робив український корвет біля берегів Африки і коли буде найближчий концерт Віктора Павліка в повідомленні не вказується.

Нагадаємо, раніше при спробі осквернити прапор Бангладешу Віктор Павлік упав зі сцени.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Шоу-бізнес // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Українські військові спробували відлякати сомалійських піратів піснями Віктора Павліка.