Чи потрібно вітати Віктора Павліка з іменинами Петра і Павла? Коментар Ілона Маска

Потрібно чи ні вітати Віктора Павліка зі святом Петра і Павла – над цим питанням вже кілька десятиліть б’ються тисячі вчених з усього світу. Цього року ця тема була ключовою на Міжнародній конференції вікторопавликолюбів, яка відбулася в актовому залі Бердичівського заводу транспортного машинобудування, повідомляє журнал «Аргументи і Павлік».

Через низку дискусій щодо цього питання період проведення конференції довелося збільшити з одного дня до тижня. Разом з тим, кількість постраждалих від сварок, бійок та різанини серед вчених і лінгвістів зросла до 17 осіб.

На конференції виступили такі знамениті шанувальники таланту Віктора Павліка, як: Василь Вірастюк, колишній можливий кандидат в президенти Іво Бобул, співак Мік Джаггер, колишній президент Туреччини Абдуллах Гюль, актор Річард Гір і футболіст Папа Гуйє.

Крім того, по скайпу вдалось взяти коментар і у самого Ілона Маска.

Хто це? Як ви знайшли мій номер? Не дзвоніть мені більше. Що за маячня?” – так Ілон відповів на питання, чи вітає він Віктора Павліка зі святом Петра і Павла. Організатори погодилися з цією тезою та закрили конференцію.

Інші теми, які не встигли розглянути на конференції, довелося відкласти на наступний рік. Серед них: чи допоможе пісня «Город зеленого цвета» уникнути ядерної війни; чи варто проводити спектральний аналіз пісні «Шикидим»; для якого кандидата в президенти найкраще підійде пісня «Ні обіцянок, ні пробачень»; скільки пам’ятників Віктору Павліку може поміститися в Теребовлі.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки:

Опубліковано у Культура // Теги: , , // Постійне посилання: Чи потрібно вітати Віктора Павліка з іменинами Петра і Павла? Коментар Ілона Маска.