Кандидат в депутати Тетяна Монтян обіцяє узаконити вживання матюків

Тетяна Монтян

Кандидат у народні депутати по 223-му мажоритарному окрузі, м. Київ, Тетяна Монтян оприлюднила свою передвиборчу програму. Головним слоганом стала фраза: «Я поверну народу мат!».

Як стверджує сама пані Монтян, їй набридли постійні зауваження з приводу того, що вона не вміє культурно спілкуватись і мат – не є нормою для освіченої людини.

«Я поставила собі за мету довести всім, що цензура на матюки – це порушення прав людини. Мені глибоко **** на всіх *****, які вирішили, що мат це некультурно. Ваші ***** ***** ***** виглядають набагато гірше», – зазначила Тетяна Монтян.

Кандидат у депутати стверджує, що одразу після того, як її оберуть депутатом, вона подасть проект закону, згідно з яким мат буде вважатись нормою в Україні.

«Всі наступні видання “Букваря” повинні містити слова, які сьогодні піддаються цензурі. Тільки так ми зможемо виховати вільну країну», – додала Монтян.

Наразі невідомо, чи погодиться київська влада розміщувати агітаційні передвиборчі білборди Тетяни Монтян з матюками.

Нагадаємо, вибори в 223-му окрузі (як і ще у 4-х округах в Україні) визнали недійсними. 16 жовтня стартувала виборча компанія по довиборам у Верховну Раду в мажоритарних округах № 94, 132, 194, 197 та 223. Вибори відбудуться 15 грудня.

Остап Говда спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Кандидат в депутати Тетяна Монтян обіцяє узаконити вживання матюків.