Російські прикордонники демонтують з колоній і тюрем колючий дріт щоб відгородитися від України

Колючий дріт

Щоб відгородитися від України, у Російській Федерації, за браком колючого дроту, знімають його з огороджень колоній і тюрем. Про це стало відомо з надійних джерел у Федеральній службі виконання покарань Росії.

Начальник однієї з сибірських колоній поскаржився російському блогеру, що в його закладі люди в формі прикордонників крадькома вночі демонтували весь периметр електрифікованої огорожі з колючого дроту.

Затриманий охороною колонії прикордонник пояснив, що він з Білогородської прикордонної застави, і отримав усний наказ керівництва самостійно добути 3 км колючого дроту, щоб обгородити ділянку на кордоні з Україною.

Нам на кордоні з Україною треба бути дуже обережними та пильними, а із Сибіру зеки все одно нікуди не втечуть“, – пояснив свою логіку прикордонник.

Позаяк це позиція, узгоджена на вищому рівні керівництва, колючий дріт з колонії вивезли, а начальника покарали позбавленням премії за те, що затримав прикордонника.

Інше джерело в Генштабі Міноборони Росії бідкається, що в армійських саперів мобільні загони з погранзастав рейдерським способом відбили зі складів стратегічний запас так званої “спіралі Бруно”, яка використовується для створення перешкод військам противника в обороні.

Не обійшлось і без курйозних випадків. Зокрема, бригада озвірілих прикордонників прямо на “мітингу незгодних” в Москві відібрала в ОМОНу пластикові щити, якими потім обгородили 40 метрів кордону з Україною.

Алєксандр Бутирскій спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , // Постійне посилання: Російські прикордонники демонтують з колоній і тюрем колючий дріт щоб відгородитися від України.