Звільнена працівниця Укрпошти стане новим обличчям магазину ASOS

Новим обличчям рекламної кампанії найбільшого британського онлайн-магазину модного одягу “ASOS” стане Тетяна Дудко, яку нещодавно звільнили з Дніпропетровського відділення Укрпошти. Фотографії екс-поштарки у чоловічому светрі від “ASOS”, за крадіжку якого її звільнили, потрапили у найбільші мас-медіа і зробило впізнаваним обличчя Тетяни та популяризували бренд “ASOS”. Саме тому керівництво британського онлайн-магазину прийняло рішення співпрацювати зі звільненою поштаркою, повідомляє “ELLE UK” з посиланням на офіційну Facebook-сторінку “ASOS”.

За словами представника “ASOS” Метью Харпера, знайти звільнену поштарку виявилось не так просто – довелось обшукати не лише головне відділення пошти в Дніпропетровську, де “ніхто нічого не знає” про інцидент, але й Дніпропетровський обласний центр зайнятості. Тетяна Дудко прийняла пропозицію про співпрацю з онлайн-магазином дуже схвально.

Мені в житті дуже щастить, і я у цьому знов і знов переконуюсь, – розповідає екс-працівниця Дніпропетровської Укрпошти, – Коли раптом на вулиці стало холодно, а на роботі ще не включили опалення, від застуди мене врятував светр, який я знайшла в посилці. А тепер, коли мене звільнили з пошти, я отримала нову роботу, на якій за тиждень я зароблю річну зарплатню працівника Укрпошти.

Сума контракту не розголошується. Фото Тетяни Дудко з’являться у новому лукбуку від “ASOS”.

Нагадаємо, нещодавно працівницю Укрпошти сфотографували у вкраденому з посилки чоловічому светрі, а після поширення фото у Facebook її звільнили. Пізніше звільнили усе керівництво Дніпропетровського відділення, в якому працювала поштарка.

UaReview

Опубліковано у Культура, Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Звільнена працівниця Укрпошти стане новим обличчям магазину ASOS.