Учасники гурту Kazaky стали ангелами Victoria’s Secret

Після успіху кліпу Мадонни “Girl Gone Wild”, за участю українського гурту Kazaky, хлопцям не дають проходу не лише прихильники, але й серйозні бренди. Так на днях ряд видань повідомили, що усі чотири учасники гурту увійшли до складу ангелів Victoria’s Secret.

Victoria’s Secret виготовляє найкращу у світі жіночу білизну, – розповідає прес-секретар компанії Глен Карр, – а завдання ангелів – якнайкраще її продемонструвати. І нещодавно наше керівництво вирішило, що якщо цим чоловікам на підборах це вдасться зробити не гірше за Андріану Ліму, Міранду Керр чи Розі Хантінгтон-Уайтлі, то чому б і ні! Найближчий показ шоу Victoria’s Secret стане їх дебютом у ролі ангелів.

Учасники гурту Kazaky поки відмовчуються з приводу нового амплуа, а от Madonna вже встигла привітати хлопців у своєму твіттері.

Нагадаємо, нещодавно кілька українських політиків висловили своє невдоволення з приводу діяльності гурту – нібито вони створюють “негативний образ українського мужчини у світі напередодні Euro 2012“. Крім того, одна феміністична організація засудила образ Kazaky-ів, мотивуючи це тим, що “чоловіки хочуть забрати одні з останніх переваг жінок над чоловіками: високі підбори та рівні ноги“.

Kazaky у кліпі Madonna “Girl Gone Wild”:

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , // Постійне посилання: Учасники гурту Kazaky стали ангелами Victoria’s Secret.