У “холостяка” Максима Чмерковського найміцніші яйця

15 квітня в концерт-холі “Freedom” відбулась Великодня вечірка за участю українських зірок. Серед розваг, представлених на вечірці, особливим ажіотажем користувались традиційні українські змагання на визначення найміцнішої писанки. Володарем найміцніших розфарбованих яєць виявився найвідоміший холостяк країни Максим Чмерковський.

З давніх давен свякуючи Великодні Свята українці пекли паски і фарбували чи розписувавли курячі яйця. Сім’ї влаштовували змагання – стукались яйцями: у кого крашанка вціліла, той і переміг. Ці традиції з року в рік підтримують українські зірки, змагаючись у яєчному конкурсі.

Минулорічний переможець суто чоловічого конкурсу Віталій Козловський здав свої позиції. Подейкують, що це пов’язано з його нещодавнім розривом із дівчиною. Зате вкотре довів, що є ще порох у порохівницях, власник вічно чорних вусів Павло Зібров. Вперше цього року у змаганнях взяв участь Дмитро Коляденко, яйця якого хоча й не вирізнялись великою міцністю, проте вразили своєю яскравістю й епатажністю.

Нагадаємо, на минулорічному конкурсі Василя Вірастюка було дискваліфіковано за те, що він приніс на змагання фарбовані гусячі яйця.

Юлія Т. спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У “холостяка” Максима Чмерковського найміцніші яйця.