“Регіонали” використовують Мадонну у піар-кампанії

Партія регіонів використовує поп-діву Мадонну у кампанії для просування власного іміджу. Так на сторінці Партії Регіонів у Facebook, з’явився уривок з інтерв’ю Мадонни, яке вона дала іншому виданню.

Повідомлення стосується позитивної оцінки Мадонною українців.

Україна не пропаде, доки у неї є такі люди!” – говорить Мадонна з банера на Facebook-сторінці “регіоналів”, збоку репліки красується логотип Партії Регіонів.

Як нам стало відомо, ця репліка взята з інтерв’ю Мадонни щодо власного відеокліпу на пісню “Girl Gone Wild“, у якому знявся український чоловічий гурт Kazaky, знаменитий своїми танцювальними виступами на підборах:

Мені страшно подобається те, що роблять Kazaky. І головне – вони не бояться. Не бояться одягати високі жіночі підбори, не бояться, що їх звинуватять у пропаганді гомосексуалізму, не бояться бути геями. Україна не пропаде, доки у неї є такі люди!

Нагадаємо, раніше Партію Регіонів підтримувала при-мадонна Алла Пугачова, “регіонали” використовували Платіні у власній піар-кампанії,  а на Кіровоградщині “регіонал” агітував церковним календарем.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: “Регіонали” використовують Мадонну у піар-кампанії.