До бюджету України на 2013 рік буде включено інвестиції в МММ-2012

У держбюджет Україні на 2013 рік, з метою збільшення загального капіталу країни, буде включено статтю витрат на інвестиції у фонд Сергія Мавроді МММ-2012. Про це повідомляє наше джерело у міністерстві фінансів України.

Хоча поки не було офіційних заяв ні від Мавроді, ні від представників уряду, за повідомленням джерела, Юрій Колобов [міністр фінансів України – UaReview] cказав наступне: “МММ-2012 – це єдиний спосіб боротьби з бідністю в Україні, і нам пощастило, що ми живемо саме в такий час, коли є можливість все кардинально змінити“.

За оцінками експертів, максимальний допустимий внесок в МММ-2012 з держбюджету на 2013 рік може становити близько 2 млрд. доларів, що у разі виплат дозволить отримати назад 4 млрд.

Мавроді може зайняти пост Міністра фінансів України, – розповідає анонімний держслужбовець міністерства фінансів, – У нього є великий досвід і йому в міністерстві довіряють. Не кожен зможе об’єднати 35 мільйонів чоловік у сумнівній піраміді!

За непідтвердженою інформацією, пост керівника внеску від України в МММ-2012 займе Олег Ляшко. Це пояснюють його ініціативністю і готовністю роз’яснити людям всі переваги такого інвестування коштів держбюджету. Насправді ж, на думку нашого джерела, це робиться для того, щоб у разі невдачі і втрати коштів у фонді Мавроді, було на кого “спустити гнів народу”.

Ніяких додаткових референдумів чи іншого прояву волі народу уряд проводити не планує. Всі інвестиції будуть зроблені в рамках “Програми розвитку інвестиційного досвіду Україні”, а тому не вимагають ніяких обговорень, навіть незважаючи на таку велику суму.

Як говорить Колобов, всі проблеми з МММ-2011 зараз надумані і в МММ-2012 будуть повністю нівельовані, тому людям не варто переживати – гроші опиняться в надійному місці і принесуть свої відсотки.

Якщо перший досвід інвестування з держбюджету буде успішним, то з’явиться законопроект, що запровадить додатковий податок на користь фонду Сергія Мавроді. Гроші з податку підуть на збільшення пенсій та модернізацію країни.

Простим людям нічого не залишається, окрім як просто чекати, що з цього вийде.

Дмитро Опрін спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: До бюджету України на 2013 рік буде включено інвестиції в МММ-2012.