У Чернівцях пізнить головний годинник міста

Суд над Луценком в Україні, вибори президента Росії, можливий дефолт у Греції – усе це відходить на другий план у порівнянні з новиною від наших регіональних кореспондентів. Годинник на ратуші в центрі Чернівців показує неправильний час – він пізнить на 1 хв. 34 с. Про це повідомив 24-річний мешканець міста Віталій Сікора.

На запитання, чи звертався уважний хлопець із цією проблемою до влади Чернівців, він відповів: “Звичайно ні! Так би про мене в новинах не написали…

На запізнення годинника також скаржитсья 43-річна офіціантка Антоніна, яка працює у кафе навпроти чернівецької ратуші. “Через це запізнення я на цілих півтори хвилини повинна довше сидіти на роботі, адже клієнтів не виженеш раніше – вони орієнтуються по годиннику на ратуші!” – незадоволено коментує пані Антоніна.

На наше звернення до міської ради Чернівців, нам відповіли, що про факт запізнення годинника їм відомо, а також запевнили, що у бюджет на 2012 рік закладено кошти на усунення цієї проблеми – тому, це лише питання часу.

Ми продовжуємо слідкувати за перебігом подій у Чернівцях.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , // Постійне посилання: У Чернівцях пізнить головний годинник міста.