В Україні з хабарями боротимуться за допомогою відкатів

Після численних досліджень та експериментів спеціалістами управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ було встановлено, що відкати впливають на кількість хабарів. Зокрема спеціалісти дослідили, що при збільшенні розмірів відкатів зменшується розмір хабарів. Про це повідомило анонімне джерело в СБУ.

Тому працівники Служби безпеки Укріїни спільно з відповідним Комітетом Верховної Ради розробляють законодавчу базу для врегулювання розміру відкатів, – розповідає джерело, – Планується підняти розмір відкатів у 17 разів, що дозволить зменшити хабарництво у 192 рази. Кульмінацією повинен стати арешт усіх хабарників другої ланки “ланцюга” (зазвичай хабарі передаються на кількох рівнях – UaReview). Це стане можливим після того, як СБУ замкне на себе усі відкати. На жаль, провести всі арешти відразу неможливо через недостатню кількість “посадочних місць”, але за 5 років, на які розраховано програму…

Гроші, що надійдуть від збору відкатів, планується вкладати до стабілізаційного фонду, що наразі будується в районі Межигір’я.

@macprok спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: В Україні з хабарями боротимуться за допомогою відкатів.