Україна зазіхає на домен instagram.com

Україна має намір оскаржити використання домену та імені «Істаграм» популярним американським ресурсом розміщення фотографій. Про це на святковому застіллі минулої неділі повідомив голова НКРЗІ Петро Яцук.

Так, за словами високопосадовця, назва ресурсу асоціюється з загальновідомим українським висловом «сто грам», і використання іноземною компанією цієї назви вводить у оману пересічного користувача.

«Ми вивчаємо це питання і плануємо вимагати передачі торгової марки та домену українській владі, це питання дуже важливе напередодні Євро-2012, коли мільйони іноземців цікавляться українською культурою, у якій без сто грам не розберешся» — зазначив голова НКРЗІ.

Представники Instagram та Facebook, який нещодавно став власником ресурсу поки не коментують заяв українського високопосадовця. Експерти аналітичної агенції Voodoo-Consulting пов’язують заяву Яцюка із планами вітчизняних виробників алкоголю вивести українську горілку та самогон на європейський ринок. Самого виробника експерти не називають.

@yurnov спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Україна зазіхає на домен instagram.com.